Usługi dodatkowe

Nie działamy sami, stawiamy na współpracę zarówno z innymi biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jak i z doradcami kredytowymi, bankami oferującymi korzystne kredyty hipoteczne, firmami ubezpieczeniowymi, notariuszami czy w końcu z firmami remontowymi. Uważamy, że tylko dzięki szeroko rozumianej współpracy możemy zapewnić klientowi kompleksową obsługę.

Korzystamy z usług tylko sprawdzonych fachowców: geologów, geodetów, architektów, rzeczoznawców majątkowych, dekoratorów wnętrz.

  • USŁUGI GEOLOGICZNE FIRMA GEO-DOM :

Geolog: Maciej Kij kontakt tel. 602 78 30 47

W przypadku zakupu nieruchomości gruntowej lub zamiaru budowy obiektów budowlanych, wykonanie wstępnych badań geotechnicznych jest niewielkim kosztem, w stosunku do korzyści jakie ze sobą niosą.

W wyniku poczynionych prac możliwe jest zaoszczędzenie znacznych kwot związanych z właściwym zaprojektowaniem posadowienia obiektu oraz ewentualną zmianą koncepcji zagospodarowania terenu lub wycofania się z transakcji.

Oferta firmy GEO-DOM kierowana jest do Biur Projektowych, Inwestorów oraz Odbiorców Indywidualnych. Szeroka gama proponowanych przez nią usług umożliwia współpracę z podmiotami o zróżnicowanym profilu, powiązanymi z branżą budowlaną czy projektową. Załogę stanowią doświadczeni pracownicy, posiadający odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do realizacji powierzonych zadań.

Firmę GEO-DOM charakteryzuje pełny profesjonalizm i najwyższa jakość prowadzonych robót.
Firma wykonuje badania geologiczne i opinie geotechniczne gruntu pod budowę domów, budynków, hal i innych obiektów oraz sporządza dokumentacje geologiczno-inżynierskie dla obiektów budowlanych na terenie całego kraju, głównie na terenach Polski południowej.

  • Firma Credit House - KREDYTY HIPOTECZNE

Doradca kredytowy: Jowita Kądziołka kontakt tel. 728 921 810

Dzięki współpracy z firmą Credit House udzielamy pomocy w zakresie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. Przy indywidualnej opiece doradcy oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami swojej nieruchomości.

Usługi firmy są bezpłatne!!!

Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi Klienta, skuteczność i profesjonalizm doradców, całkowita bezstronność oferty oraz bogaty wybór produktów hipotecznych.

Doradca finansowy firmy Credit House:

  • umówi się o dogodnej porze aby spotkać się w ustalonym miejscu
  • potwierdzi zdolność kredytową
  • wynegocjuje najlepsze warunki kredytowe
  • zapewni pomoc m.in. przy kompletowaniu dokumentów i podpisywaniu umowy
  • gwarantuje opiekę i konsultacje również w trakcie całego okresu kredytowania